Dobrý den, ráda bych se na vás obrátila s prosbou o pomoc u mých dětí. Dcera má šestnáct let, synům je jedenáct a devět let. Všichni tři často trpí na afty v ústní dutině a běžně dostupné preparáty nepomáhají. Můžete mi prosím poradit? Děkuji, Kateřina

Dobrý den,
jedná se o chronické virové onemocnění (herpetické viry), na které naše terapie cílí velice často. V prvním kroku doporučujeme podpořit protivirovou imunitu informačními přípravky z řady Joalis a to kombinaci – VelienDren, Imun a Herp. Současně je vhodné průběžně doplňovat přírodní nebo lipozomální vitamin C, vitaminy skupiny B, zinek, k výplachu dutiny ústní doporučujeme také přípravek Dračí krev (dostupný na internetu).

Uvidíte, jak kombinace zafunguje, a dle toho můžete zvážit návštěvu některého z našich centrem nebo poradců kolem vašeho bydliště, protože následně je možné pokračovat s likvidací virových ložisek v konkrétním typu tkání – např. EpitelDren, CutiDren – na epitelové a kožní buňky, OroDren (detoxikace dutiny ústní), NeuroDren a Mezeg na zakončení nervových vláken, opět s přípravkem Herp. Po takto systematicky vedené detoxikaci jsou výborné výsledky.

Krásné dny, tým Joalis

Poradna