Kdo je Marie Vilánková? Autorka knihy Léčba informací, a především žena mnoha tváří. Dále badatelka v oboru informatiky, tvůrkyně speciálního softwaru pro diagnostiku toxinů v lidském těle, ale také maminka čtyř dětí.

Narodila jsem se 2. 9. 1974 na šumavském podlesí, v Česticích, kraji plném keltských stop, tajemství a krásného folkloru. Když jsem se rozhodovala, jak naložím se svým životem coby dospělá, moje volba padla na Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V rámci studia informatiky jsem se věnovala teorii informace, matematické analýze i algebře a žila jsem v přesvědčení, že se jednou budu naplno věnovat tvorbě analytických systémů pro odhalování skrytých informací a souvislostí v hromadných  úložištích dat. Osud mě však zavolal na jinou cestu a dal tak mému životu zcela jiný směr…

Díky podnikání v oblasti tradičních čínských tradičních preparátů a kosmetiky došlo k mému osudovému setkání s informační medicínou. Možnost pomáhat lidem s jejich zdravotními problémy prostřednictvím informačních preparátů mě zcela fascinovala, stejně jako diagnostika lidského organismu pomocí počítačových systémů.

Po čase jsem naprogramovala software, prostřednictvím kterého lze diagnostikovat toxické zátěže v lidském organismu. Tady však má práce zdaleka neskončila, zaujalo mě mnoho dalších směrů. Vzdělávám se v oborech imunologie, neurologie a mikrobiologie, mými koníčky se staly také kosmologie, kvantová fyzika i další obory vědy. Díky vědomostem získaným na vysoké škole mohu dál aplikovat teorii informace na živé soustavy a hledat souvislosti mezi toxiny a poruchami funkcí lidského těla i psychiky.

V současné době pořádám semináře informační metody, věnuji se obchodní činnosti na poli informačních preparátů, a i přes všechnu práci stále zůstávám oddanou a milující matkou, která se snaží svým dětem zajistit bezstarostné, svobodné a nezapomenutelné dětství v milované Šumavě. Takové, jaké jsem měla já… 

Kniha Léčba informací je výsledkem 20 let mého bádání, teorie i praxe v oblasti informační medicíny. Přiblíží vám tajemství lidského organismu a informace, jejich vzájemného působení. Díky knize pochopíte, jakou moc informace mají. Věděli jste, že dokážou naučit naše buňky správně pracovat, zbavovat se toxinů i patogenních mikroorganismů? Zajistit, aby se do organismu opět vrátila rovnováha a do našich životů zdraví a štěstí?

Má kniha je k dostání v knihkupectvích a v eshopech.

Poradna