V této části se objevují chystané i proběhnuvší akce/besedy s Marií Vilánkovou...

 

20. září 2022 - Jičín

Kde: knihovna Václava Čtvrtka
Od kdy: od 18:00 
Adresa: Denisova 400, Valdické Předměstí, Jičín
Vstupné: Dobrovolné

 

29. září 2022 - Olomouc

Kde: BAE centrum
Od kdy: od 17:30
Adresa: BAE centrum - sál Orbis, Tř. Kosmonautů 1288/1, Olomouc
Vstupné: 150 Kč

 

Více informací najdete na linku zde


 

Příjemné místo, vesnička Prlov a ještě zajímavější prostor Stodola u Rohlíků. Protože má tato Stodola přívlastek "Alternativní místo pro kulturu všeho druhu" rozhodla jsem se svou besedu doplnit i malou hudební vsuvkou a zahrála jsem posluchačům na dudy a zazpívala. 
Děkuji za pozvání, přednášelo se mi u vás moc hezky a přeji rodině i Stodole spoustu zajímavých a inspirativních hostů z mnoha oblastí. 

Krásné fotky nám poskytl pan Jan Rohlík (www.rohlikprodukce.cz), velice za ně děkujeme. 

Velmi příjemná akce v rodišti známého léčitele pátera Františka Ferdy probíhala v milém komorním prostředí s lahodnou kávou z bezobalového obchůdku a s vodou z nedalekého pramene "kloubovka", kterým léčil už i páter František. 
Moc děkuji za pozvání našemu poradci Františkovi Valentovi a těším se na další setkání v tomto krásném kraji. 

Příjemné venkovní setkání (a konečně na živo) v rámci Kongresu inteligentního pohybu s inspirativními lidmi, kterého jsem mohla být součástí. Na přilehlé louce probíhaly nejen přednášky (například Jarda Dušek, Jan Rak, Helena Máslová), ale také různé workshopy a hudební vystoupení či cvičení. 

Děkuji moc Tereze Winklerové za pozvání na tuto příjemnou akci v krásném prostředí Beskyd. 

České Budějovice mě přivítaly přátelskou atmosférou a celou řadou posluchačů, zajímajících se o přírodní směry léčby. Děkuji za fajn organizaci a poslech. 

Milé setkání v Třinci se neslo v duchu příjemné atmosféry, řady dotazů a naladění na stejnou vlnu. Děkuji paní doktorce Lucii Tomíčkové za organizaci. 

Poradna