V této části se objevují chystané i proběhnuvší akce/besedy s Marií Vilánkovou...

5. října 2023 - Jeseník

Kde: Čajbar Pangea (Lipovská 416/19, Jeseník)

Čas: od 19.00 

 

14. listopadu 2023 - Liberec

Kde: Místo Slunce (Ještědská 535, Liberec)

Čas: od 17.30

 

Více informací najdete na linku zde


 

Tato akce se od ostatních zde na mém blogu trochu liší. Nejedná se totiž o mou besedu, ale byla jsem kmotrou knížky Celestýnčiny kouzelné kuličky. S autorkou, Zuzkou Teplíkovou, jsem se potkala na mé přednášce v Hodoníně a slovo dalo slovo a já se po osmi měsících vrátila do příjemných prostor hodonínské knihovny jako kmotra. Na tomto křtu knížky pro děti na téma homeopatie jsme si i zazpívaly a já přivezla můj oblíbený hudební nástroj - dudy. Děkuji za pozvání na tuto milou akci a přeji knížce mnoho spokojených čtenářů! 

Má beseda v Hodoníně byla součástí akce týdne zdraví, který v tomto milém městě probíhal. Velmi mě potěšilo, kolik příznivců informační medicíny na besedu dorazilo! Dělá mi neskutečnou radost, když vidím, kolik z vás už vzalo zdraví do vlastních rukou a začalo k němu přistupovat aktivně.

Děkuji také moc Saše Stuškové, naší bývalé kolegyni, že mě do Hodonína pozvala a mohla jsem zde hostům předat své myšlenky.  

Jedna z největších akcí poslední doby se odehrála v Olomouci. Díky naší skvělé poradkyni a lektorce Evě Dvořákové na mě do velkého sálu olomouckého BEA centra dorazilo 150 posluchačů. I přes tento velký počet se nám spolu podařilo vytvořit komorní atmosféru a celá akce byla nesmírně příjemná. Nejdojemnější pro mě byl okamžik, kdy se Eva zeptala, kdo má nějakou zkušenost s přípravky Joalis a viděla jsem, kolik rukou (většina!!!) vyletělo vzhůru.... 
Evě Dvořákové a jejímu týmu nesmírně děkuji za pozvání i za skvělou organizaci celé akce.  

První poprázdninová akce mě zavezla do pohádkového města Jičín, což je z mého šumavského bydliště pěkný kousek cesty. V prostorách zdejší knihovny Václava Čtvrtka jsem povídala o informační medicíně pro několik desítek posluchačů. Došlo i na dotazy a celkově se přednáška přenesla do příjemného besedního módu, kdy jsem nepovídala jen já. 

Děkuji panu Chytrému a Inomentors za uspořádání této hezké akce. 

Příjemné místo, vesnička Prlov a ještě zajímavější prostor Stodola u Rohlíků. Protože má tato Stodola přívlastek "Alternativní místo pro kulturu všeho druhu" rozhodla jsem se svou besedu doplnit i malou hudební vsuvkou a zahrála jsem posluchačům na dudy a zazpívala. 
Děkuji za pozvání, přednášelo se mi u vás moc hezky a přeji rodině i Stodole spoustu zajímavých a inspirativních hostů z mnoha oblastí. 

Krásné fotky nám poskytl pan Jan Rohlík (www.rohlikprodukce.cz), velice za ně děkujeme. 

Poradna