V této části se objevují chystané i proběhnuvší akce/besedy s Marií Vilánkovou...

 

Kroměříž

Knihovna Kroměřížská (Slovanské náměstí 3920)
3. října 2024 od 17. hodin

 

Hodonín

Masarykovo muzeum – Sál Evropa (Národní třída 21)
4. října 2024 od 18. hodin

 

Více informací najdete na linku zde


 

Další zastávkou bylo městečko Vysoké Mýto. V kreativním, velmi příjemném prostoru Divadeliéru se sešlo osmdesát posluchačů! Jelikož kapacita je maximálně kolem padesáti osob, byla jsem ráda, že si lidé, co přišli později posedali na zem a společně jsme vytvořili velmi příjemnou a přátelskou atmosféru. Těší mě, jací zajímaví lidé na moje přednášky chodí, jsou to velmi inspirativní setkání. 

Za tuto besedu velice děkuji naší milé poradkyni Kateřině Ledvinové, která ji zorganizovala, vše připravila a pomáhala i na místě.

Moc mě potěšilo, když se na mě obrátila paní ze znojemského městského úřadu, že by si přáli mou besedu v rámci tradičních Dnů zdraví. Znojmo je krásné město, i tamnější městská knihovna je moc milé místo a já jsem tuze ráda, že si mou besedu přišlo poslechnout hodně posluchačů. Přece jen Znojmo je město, kde nemáme poradce informační medicíny, tak tam chyběla taková ta skrytá, vnitřní podpora. Těším se moc na další setkání!

 

První letošní akce odstartovala opravdu ve velkém - v městské knihovně Jiřího Mahena se sešlo téměř sto posluchačů a povídali jsme si dvě a půl hodiny! Jsem moc ráda, že se opět konají i větší akce, stále tvrdím, že osobní setkání žádné technologie nikdy nenahradí. Za organizaci této besedy moc děkuji Aleně Šmehlíkové z brněnského centra informační medicíny (Bodycentrum). 

Překrásný prostor s názvem Kousek slunce se stal místem další mé besedy. Elišce Riedlové, které moc děkuji za organizaci akce, se podařilo vytvořit nádherné místo plné krásných kamenů, kreativity, pozitivní energie a také lahodných čajů a kávy! Na tuto vydařenou akci, kde se sešli podobně naladění lidé budu vždy moc ráda vzpomínat, stejně jako na závěrečné povídání s Eliškou na naší skvělou poradkyní Zorkou Vackovou. Děkuji moc za pozvání, bylo mi s Vámi hezky... 
Na další akce v Kousek slunce se můžete podívat zde

Milé prostředí čajbaru Pangea v malebném Jeseníku bylo mou první podzimní zastávkou s besedou na téma Léčba informací. Děkuji moc za milé přijetí, zajímavé otázky a možnost podělit se s vámi o některé své myšlenky. 

Poradna