Dobrý den, před 1,5 rokem jsem měla covid, pak jsem se po 3 měsících nechala naočkovat jednou dávkou, za cca 3 týdny poté mi začaly dýchací potíže, prodělala jsem opakované zápaly plic, celkem jsem 5x brala ATB. Dnes stále kašlu, byly mi diagnostikovány bronchiektázie, stále vykašlávám hustý žlutý hlen. Píšete, že kombinací detoxikace, tělesné námahy a dechových cvičení by se plíce daly zregenerovat. Můžete prosím popsat konkrétně? Jakou detoxikaci, zda se tělesnou námahou myslí pohyb v přírodě, příp. odkázat na vhodná dechová cvičeni? Mockrát děkuji za jakákoliv doporučení. Denisa

Dobrý den,
děkujeme za váš zájem o naši terapii. Z dotazu není patrné, zda a jak jste informovaná o možnostech informační metody Joalis. Doporučujeme tedy pro obecný přehled nahlédnout na stránky www.joalis.cz nebo si projít knihu Léčba informací, kde kromě pochopení možností a souvislostí načerpáte také řadu inspirací.
Dotaz směřujete především na respirační systém, ale nemáme další důležité upřesňující údaje o vašem zdravotním stavu. Z toho důvodu by bylo nejvhodnější navštívit některé z našich poradenských centrech a nechat si udělat individuální diagnostiku a doporučení vhodných přípravků pod vedením zkušeného terapeuta.

V obecné rovině můžeme navrhnout kombinaci Joalis RespiDren, Pranon, Gripin SCOR a Deimun Aktiv COR (poslední dva jsou speciální přípravky – třeba objednat telefonicky v expedičním centru než přes e-shop).
Ohledně dechových cvičení můžete projít inspirace na youtube – buď z kapitoly jóga (například Zuzana Klingrová), nebo aktuálně je velmi žádaný i přístup RNDr. Mgr. Rostislava Václavka (5pz.cz), procházky v přírodě v tempu, které odpovídá aktuální kondici, bez přetěžování. Můžete také doplnit terapií éterickými oleji.

Hezké dny, tým Joalis

Poradna