Dobrý den, je mi 65 let, byla jsem na vyšetření očí a byla mi diagnostikována suchost oka. Nechci si však každý den kapat umělé slzy, ale chci to nějak vyléčit. Také mám suché uši a mám si do nich jednou týdně kapat olejíček. S vaginou to je podobné a celkově mám sušší i kůži. Pro doplnění, mám po implantaci štítné zlázy. Dalo by se s touto nepříjemnou suchostí něco dělat? Děkuji moc, Valerie

Dobrý den, děkujeme za váš zájem o informační medicínu i za upřesnění vašeho zdravotního stavu. V tomto případě je třeba podporovat orgány, které mají na starost tělesné tekutiny, a to nejen vodu, ale i krev, jejíž vitalita je dle TČM spojované s dostatečným svlažováním celého těla, bez ohledu na to, kde se potíže suchosti vyskytují. Logicky suchost subjektivně nejvíce vnímáme na sliznicích.
V první kombinaci se zaměříme na ledvinový okruh – UrinoDren, Deuron a Relaxon a následně doporučujeme zasáhnout do hormonálního systému a sleziny – VelienDren, Regular a Hypotal. Podle výsledků by se pochopitelně dalo pokračovat, ale to už na bázi individuálního poradenství pod vedením některého z našich poradců.
K detoxikačním sadám bude velmi vhodné zařadit stravu dle TČM, která vyživuje jin – jistě najdeme inspirace na internetu, jako vhodné zdroje doporučujeme například:  https://www.cestazelvy.cz/clanky-stravovani-u-nedostatecnosti-krve.html.

Krásné dny, tým Joalis

Poradna