Dobry den, pisi Vam ohledne syna. Od ledna trpi na koprivku. Nez usne, zacne se skrabat, po usnuti neni po koprivce ani pamatky. Hodne jsem cetla o spojitosti koznich nemoci s psychikou. Syn je na me hodne zavisly, je mu sedm let a v prosinci prodelal covid. Od pulky ledna se mu zacala tvorit koprivka. Nejdrive od rana cely den ve vetsim mnozstvi vsude na tele. Postupem casu se zmirnila jen na par pupinku vyskytujicich se predevsim nez ulehne do postele. Zkouseli jsme vyloucit ruzne potraviny, oprali jsme hracky, povleceni i obleceni v bio/eko prasku, vystridali zubni pasty a na nic jsme zatim neprisli. Synovi jsem davala kalciovy sirup a na noc antihistaminika. Ted uz je nepotrebuje, svedeni neni tak intenzivni.
Dekuji za info. 

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Zmínka o prodělaném covidu a následných potížích nás směruje více do imunologie než psychosomatiky. Navrhujeme v prvním kroku podpořit imunitní systém a směřovat ho k případnému vyloučení reziduí virových toxinů po prodělaném covidu. Všechny systematické změny – jak praní, tak hygiena, strava jsou také velice správně a něco jako eko prací prostředky doporučujeme i nadále používat 😊
V případě malých dětí je možné vybírat z několik sad našich produktů – olejíčky, sirupy nebo klasické lihové přípravky, které se u takto malých dětem mohou podávat natíráním na kůži, nebo kombinovat – ráno natírat na kůži a v podvečer podávat s vodou na plastové lžičce.
Navrhujeme – i s ohledem na další možné použití v rodině, zahájit detoxikační proces kombinací Imun se speciálním přípravkem Gripin SCOR a podpořit vylučování dětským sirupem Bambi Enurex.
Podle výsledků by se dále mohl zařadit přípravky Lymfatex a Ekzex, nebo sáhnout i do zmíněné oblasti psychosomatiky. Doporučená dávka je 2 x denně 5 kapiček a 1 x denně 2,5 ml u Bambi Enurexu.
Druhá možnost je aplikovat dětské olejíčky – v první sadě použít BambiOil č. (ten by nahradil Imun)  + a k tomu speciální přípravek Gripin SCOR (ten je jen v lihové bázi) a Bambi Enurex, ve druhé sadě použít BambiOil č. 3 (nahradil by Ekzex) a k tomu Lymfatex (ten je ve standardní sadě). Oleje 2 x denně natírat na bříško a kapky jaké výše. Zvažte, co by vyhovovalo více.
Případně vyladíme dle vaší volby.
Hezké jarní dny, tým Joalis

Poradna