Dobrý den přeji, moc prosím o radu. Již dlouhodobě potlačuji emoce křivdy, zrady, opuštění. Začínají se mi drát na povrch nemoce, které jsem dřív nikdy neměla. Všude píšou, nezpracované emoce prožít, odžít, odpustit lidem atd. Ale jak na to, nemáte nějaký snadnější recept na to, jak to alespoň trošku zvládnout? Když už jsi člověk dlouhodobě neví rady a minulost se vrací? Moc Vám děkuji. A přeji krásný den.

Dobrý den, 
rozhodně souhlasíme, že emoce, emoční projevy a jejich dopady na naše zdraví jsou nesmírné. V rámci terapie informačními přípravky věnujeme této kapitole také velkou pozornost a i klienti, kteří přichází řešit své fyzické potíže, často odcházejí z poraden s emočními preparáty, aby detoxikace vůbec mohla začít.
To, že se u Vás potřeba řešit na povrch deroucí se emoce projevila, také o něčem vypovídá a je velmi žádoucí, abyste na to reagovala.
Informační složka našich přípravků (přináší informace v pravém slova smyslu) nás učí, jak pracovat s emočními vzorci, jak je účelně používat, aby nás nepoškozovaly. Které z našich více než 20 emočních přípravků použít, by posoudil nejlépe terapeut při osobní konzultaci a testu na přístroji Salvia, ale v obecné rovině se vyplatí na začátku pracovat s těmito: Streson – uvolňuje vyčerpávající stresový režim, Emoce – opravuje emoční vzorce, zlepšuje schopnost posuzovat situaci a přidávat jí emoční náboj, Nodegen – pracuje s potlačenými emocemi a negativními vytěsněnými zážitky, Depren – na smutky a propady nálad.
Pokud byste vybírala sama, pracujte s max. 2 přípravky najednou a počítejte s tím, že se jejich účinek může v prvním kroku projevit ve snové složce, protože právě v době spánku má mozek možnost informace třídit, ukládat a emoční vzorce zpracovávat.
Krásné dny, tým Joalis

Poradna