Dobrý den, je mi 43 let, jsem půl roku po porodu dcery a sužují mě opakující záněty močového měchýře. Už jsem měla několikrát antibiotika, po krátkém čase se zánět vždy zase vrátí... Poslední měsíc jsem navíc měla opakovaně i angínu. Doporučili byste mi nějaké vaše přípravky? S díky Tamara

Dobrý den,
bez osobního testování sice nemáme přesný patogen, který záněty způsobuje, pokusíme se navrhnout ověřenou kombinaci, která cílí na širší spektrum zátěží. Doporučujeme náš přípravek na navození střevní symbiózy – Activ-Col (probiotika s informační složkou, která harmonizuje imunitní systém trávicí trubice a nervový systém trávicího aparátu), UrinoDren (uvolňuje chronické infekce z vylučovacího ústrojí), Deuron (podpůrný prostředek na detoxikaci močových cest, cílí na řadu mikroorganismů).

Z popisu je zřejmé, že imunitní systém není v pořádku, protože se opakují i angíny. Tam by mohla být sada koncipovaná jako VelienDren (slezinový okruh), Imun a Anagin.
Z dotazu není patrné, zda ještě kojíte. Pokud ano, navrhujeme kapičky brát 2 x denně 5 – zevně, natíráním na kůži a probiotika 1 ks denně, pokud ne, můžete aplikovat dávkování jak je uvedeno na obalech – tj. 2 x denně 10 kapek.

Hezké dny, tým Joalis

Poradna