Dobrý den, obracím se na vás kvůli staršímu dceři, už jsem trochu zoufalá. Je jí 5 let a zdědila po mně dispozice k atopickem ekzému. Ten nyní máme pod kontrolou az na jeden stále se vracející flíček na zápěstí. V něm byl bohužel nalezen zlatý stafylokok. Léčba tedy probíhá silnou masti kortikoidy plus ATB, přírodní pokusy nepřinesly nic. Po tydnu zaleceni se flek opět objeví. Já nechci své dítě permanentně natírat kortikoidy, to se mi příčí... Jak se stafylokoka zbavit, prosím? Jak pomoci? Aktuálně dcera podstupuje homeopatickou léčbu kvůli zvětšené nosní mandli, která jí způsobuje menší potíže (dýchání pusou, chrápání, často ucpaný nos). Jinak žádné jiné potíže nemá. Děkuji

Dobrý den,
na podporu léčby zlatého stafylokoka, ale i celkové zlepšení imunity (také zvětšená nosní mandle ukazuje, na nedořešenou chronickou infekci) bych z informačních přípravků Joalis doporučila kombinaci – Ekzex (detoxikace kůže – flíček), Lymfatex (podpora imunity a detoxikace lymfatického systému) a Kokplus (chronická infekce koky a zlatý stafylokok).

Aplikujte 2 x denně 5 kapek, a to buď zevně natíráním na kůži – na různá místa – například, hrudník, bříško, krk nebo předloktí, nebo na plastovou lžičku s trochou vlažné vody.

Hezké dny, tým Joalis

Poradna