Dobrý den, již čtyři roky mě pálí jazyk někdy i jícen. Zjištěn reflux, ale ten mi nějak problémy nedělá. Bolest kloubů a únava. Jazyk pálí celý den i po jakémkoli jídle. Alergologie, gastro vyšetření v normě. Děkuji

Dobrý den,
děkujeme za důvěru se sdílením vašich zdravotních potíží. Bohužel na základě těchto základních informací se nedá stanovit ideální detoxikační postup, ten by vám navrhl některý z našich poradců na základně osobní schůzky. V obecné rovině můžeme usuzovat, že se jedná o stav „horka a ohně“ a je třeba hledat jeho příčiny. Mimo jiné například to, v jaké životní etapě se nacházíte a zda potíže souvisí s hormonálními změnami. Rozhodně doporučuji zaměřit se i na výživu – dohledejte si nějaké informace k tématu výživa při stavu horka a ohně a pokuste se je implementovat do jídelníčku.

Z našich přípravků bychom doporučili jako úvodní sadu – Relaxon (emoční přípravek na psychickou pohodu), CorDren (srdeční okruh, který prezentuje oheň a horko), OroDren (detoxikace dutiny ústní včetně jazyka) a Gastex (harmonizuje trávicí aparát včetně jícnu a jeho svěračů, zasahuje do nervového systému trávicího aparátu).

Hezké dny tým Joalis

Poradna