Dobrý den, trápí mě tříletý vnouček. Od dvou let pěkně mluvil před třetím rokem začal koktat, zadrhávat. Také je velmi lekavý, někdy se v noci probudí s pláčem, že se mu něco ošklivého zdá. Také ho trápívá kašel (měl ho i před covidem – asi omikron). Co byste poradili, vnuk od vás ještě nikdy kapky nebral. Děkuji za odpoved, Alžběta

Dobrý den, v případě, že vnuk ještě žádné Joalis přípravky nebral, doporučujeme zařadit do sady komplex na podporu respiračního systému a detoxikaci od reziduí respiračních virů Joalis Pranon. V případě mozku by bylo vhodnější vytestovat konkrétní toxiny, které se na zhoršení řeči projevují – zvažte tedy návštěvu některého z našich poradců pro individuální péči. Obecně by bylo žádoucí aplikovat přípravky Cranium (mozek) a Elemde (mozková kůra). U dětí doporučujeme také přípravek na odstranění reziduí očkovacích látek – Deiumun Aktiv a na zlé sny Embase (emoce strachu).
Přípravky se u tak malého dítěte aplikují natíráním na kůži, 2x denně 4 kapky na různá místa (bříško, hrudník, předloktí nebo krk), s minimálně minutovými rozestupy mezi jednotlivými přípravky.

Poradna