Bolí mě kůže na temeni hlavy – vlevo od středu – na dotyk. Už asi půl roku mi padají vlasy a jsou pořád jemnější. V lednu jsem měla omikron – tři dny zvýšená teplota a chřipkové příznaky, později potom už jen tekutá rýma. Pozoruji na sobě zvýšenou zapomětlivost hlavně krátkodobou a mozek mi neslouží jako dřív. Jsem stále více a častěji unavená. Očkování jsem odmítla, dbám o výživu, beru vitamín D, chodím do přírody a cvičím. Je mi 80 let, ale až dosud mé staré tělo stačilo mé mladé duši, a tak chci, aby to ještě vydrželo. Prosím poraďte. Děkuji, Eva

Dobrý den, paní Evo,

děkujeme za důvěru se sdílením detailů vašeho zdravotního stavu. Pokud tam proběhlo setkání s covidem a přetrvává únava, doporučujeme se zaměřit v prvním kroku na podporu imunity a odstranění případných reziduí této zátěže. Zároveň pro větší kvalitu vlasů je třeba podpořit také ledvinový okruh, který hospodaří s minerálními látkami a rozhodně bychom navrhli i doplnění klíčových vitaminů B. Sada by tedy mohla být koncipována takto: UrinoDren, Deuron (ledvinový okruh, vylučování, minerální látky), MiHerb (hlava, mozek) a Vitavite (klíčové vitaminy B).
Kapky brát 2 x denně 7 kapek, tablety MiHerb – 2 x denně 1 tableta a Vitavite 1 x denně 5 ml. Pro posílení vlasů se hodí také přeslička – tj. doporučujeme přidat i čaj z této bylinky a zdravíme mladou duši!

Tým Joalis

Poradna