Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu v léčbě plicní chlamydie. Mám zjevně porušenou imunitu z dlouhodobého stresu a negativních emocionálních stavů (problémy ve vztahu, přecitlivělost, úzkostné stavy). Je toho hodně co bych potřebovala řešit, ale to by byl moc dlouhý email. Vaše kniha mi mnoho napověděla, ale nevím, zda poskytujete osobní konzultaci. Každopádně bych Vás ráda požádala o doporučení nějakého informačního preparátu. Děkuji mnohokrát, Eva

Dobrý den, děkuji za důvěru se sdílením informací o vašem zdravotním stavu. Já osobně konzultace neposkytuji, v případě zájmu se obraťte na některé z našich center, kde je k dispozici tým velice zkušených poradců.

Imunitní systém a celková odolnost velice souvisí s naším emočním prožívání. Na zahájení detoxikačního procesu doporučuji kombinaci Relaxon a Imun – zahájit 2 x denně 7 kapek. Po 7 až 10 dnech přidat detoxikaci plicního okruhu – RespiDren a Chlamydi – také 2x 7 kapek. Postupně by bylo vhodné aplikovat více emočních přípravků, především Streson, Emoce, Anxinex, pracovat se střevní symbiózou – kapsle Activ-Col a harmonizovat i další orgány pentagramu – zejména ledviny, ale i srdce. Věřím, že se postupně, společně s dalšími úpravami životního stylu, podaří přiblížit se pásmu plného zdraví.

Hezké dny, M.V.

Poradna