Dobrý den, prosím o radu, jak řešit informační medicínou problém s křečovými žílami na nohou. Příčiny jsou pravděpodobně zejména psychosomatické - potlačování osobnosti, neschopnost být sám sebou a hrát role podle očekávání okolí a společnosti, chybějící dovednost prožívat naplno radost, strachy. Kůži na nohou mám velmi suchou, šupinatou, místy vystouplé žily, někde plochá rudofialová ložiska, pocit těžkých nohou. Předem moc děkuji za odpověď, Miroslava

Dobrý den, děkujeme za váš zájem o naši terapii, i články na blogu, vážíme si toho. Ano, psychosomatické souvislosti hrají u kardiovaskulárního aparátu, respektive celého cévního systému velkou roli. Jako úvodní sadu doporučujeme kombinaci – CorDren – srdce – mateřský orgán, VenaDren – detoxikace žil, Veron – komplexní přípravek na vyladění základních toxinů žil včetně imunokomplexů a emoční preparát Embase. Pokračovat by se mohlo kombinací Diamino – potlačení osobnosti, LiverDren – princip jater, CutiDren – kůže a případně ještě jednou komplex na žíly Veron.

Uvidíte, jaké to přinese výsledky – nejen na kůži a v žilách, ale také jak se budete cítit psychicky a dle toho můžete zvážit návštěvu některého z našich center nebo navštívit poradce v okolí vašeho bydliště a pokračovat se systematickou detoxikací.

Hezké dny, tým Joalis

Poradna