Dobrý den,

obracím se na vás s prosbou o pomoc. Měl jsem od vás již dvě kúry a moc mi pomohly. Přišel jsem k vám s bolestmi břicha a podbřišku po prodělaném ozařování. Po druhé kúře potíže výrazně ustoupily. Bolesti podbřišku se ještě občas objeví, bolesti břicha úplně zmizely. Pozoroval jsem zlepšení po přípravku Joalis Vegeton. Situace mi bohužel nedovolila přijít na domluvenou kontrolu. Stav byl dobrý až do prosince, kdy jsme se ženou prodělali covid.

Několik dní jsem měl teplotu, bolela mě hlava a klouby. Byl jsem neskutečně unavený a zároveň se mi vrátily bolesti podbřišku. Ty spolu s únavou přetrvávají dodnes, ostatní příznaky odezněly. Chtěl bych vás poprosit o tipy na vhodné přípravky, abych se zase cítil lépe.

Zároveň by kúru chtěla i manželka. Průběh měla podobný. Manželce přetrvává únava a stále ji trápí bolesti hlavy a nespavost. Za sebe dodávám, že u ní pozoruji velký psychický propad, často pláče a nepřiměřeně se bojí o celou rodinu.

Děkuji, Jaroslav.

Dobrý den,

jsem ráda, že potíže po podané kúře ustoupily. Přípravek Joalis Vegeton doporučuji užívat znovu. Ozařováním je vegetativní nervový systém a jeho plexy oslabený a plexy se mohou projevovat jako oslabená místa organizmu. Budou reagovat na vychýlení z normálního stavu, tedy při onemocnění, ale třeba i po psychické zátěži, protože vegetativní nervový systém je na naši psychiku citlivý a reaguje na ni.

Moji klienti popisují stejný průběh. Po prodělání covidu se jim ozývají staré bolesti, o kterých již třeba i roky nevěděli. Tam kde je slabina v jejich těle, tam se objeví symptomy, to jsou místa, která se zhorší. Proto má smysl znovu použít přípravek, který předtím přinesl úlevu. Zároveň je potřeba použít přípravky, které jsou zaměřené na podporu celkového zlepšení.

Doporučuji tuto kúru Joalis – Vegeton + Gripin + Imun + VelienDren. Vegeton, už znáte, má příznivý účinek na vegetativní nervový systém. Přípravek Gripin je zaměřen na respirační systém zatížený virovými infekcemi, Imun přispěje k normální funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti a tím zároveň k „dovypořádání“ se s infekcí, která tělo zatížila. Doplněním o přípravek VelienDren jsme pohledem Čínské medicíny posílili protivirovou infekci, kterou má slezina na starosti – to by mělo mít pozitivní vliv i na snížení únavy.  Za zmínku také stojí vliv na vegetativní nervový systém tohoto přípravku. Užívejte vše 2 x denně 10 kapek.

Co se týká kúry pro manželku – dva přípravky bude mít jako vy – a to Joalis Gripin a Imun. Vzhledem k bolestem hlavy doplníme o přípravek MiHerb– tabletky, které mají vliv na dobré fungování mozku. Abychom se postarali také o psychickou stránku tak doporučuji doplnit o přípravek Depren, ten má příznivý vliv na harmonizaci psychiky. Kombinace přípravků Depren a MiHerb pomůže i s nespavostí.

Projevy tohoto onemocnění jsou různorodé.  Pozoruji, že skryté infekce a i jiné toxiny, dříve neřešené i drobné potíže nabírají intenzitu projevu. Všeobecně doporučuji po vybrání první kúry navázat ještě alespoň jednou dle projevů nebo využít sety pro celkovou detoxikaci. Jde o set Psychoharmonizaměřený na zlepšení psychické pohody a kvality spánku a následně Bioharmoni set I a Bioharmoni set II II. Po vybrání pokračovat dle čísel až do poslední. Dle potřeby je možné vždy doplnit o jakýkoli aktuálně potřebný přípravek.

Přeji brzké uzdravení a pěkné a klidné dny.

Poradna